Rio Grande W-Flow

Nové swim spa WG Flow Rio Grande je výsledkom dlhého vývojového procesu.


Perfektná kombinácia dobre vybavenej vírivky a celotelového „fitness stroja“. Interiérový dizajn hydromasážnej časti je identický s ergonomickým usporiadaním obľúbenej vírivky Wellis Malaga. Okrem vodopádovej trysky je vybavená tromi osvetlenými fontánkami ktoré svojim vizuálnym efektom vytvárajú relaxačnú atmosféru. So 40 tryskami hydromasáže si užívatelia môžu užiť ten najlepší masážny zážitok, zatiaľ čo super jemné filtračné vložky udržujú krištáľovo čistú vodu. Plávecká časť so systémom spätného toku boli úplne prepracované. Má vnútornú šírku takmer 2 metre a dĺžku 314 cm.


Naši inžinieri strávili dlhú dobu simuláciou dokonalého tvaru  a hľadaním riešenia na vytvorenie najúčinnejšieho systému spätného toku. Veľkou výhodou prietokového systému W-Flow je to, že sa má dvakrát väčší výkon ako tradičné typy. Podarilo sa nám upraviť šírku vodného toku na 50 – 60 cm, čo umožňuje dokonale vyvážené plávanie vďaka lepšiemu využitiu energie prietokového systému. Päť vopred naprogramovaných a 3 prispôsobené programy na plávanie vám umožňujú plávať od najpomalšieho, najpohodlnejšieho plávania po najväčšiu záťaž, až po úroveň vašej kondície. Ďalšou významnou inováciou je , že mechanické prvky sú na suchom mieste, nie vo vode, takže akákoľvek mechanická oprava sa môže vykonať bez vypustenia vody.

Prečo si namiesto klasického bazénu zvoliť swim spa? Ako sa blíži leto, veľa ľudí premýšľa o inštalácii bazénu na svojej záhrade. Ak sa chcete nielen ochladiť a plávať, ale v prvom rade je dôležité plávanie ako cvičenie, potom Vám ponúkame alternatívu k bazénu aebo kúpalisku. Ale na čo je tento bazén vhodný? Je to praktickejšie ako jeho dobre zabudovaná konkurencia? Ako zistíme, že je pre nás ideálny?Začnime tým, čo bude mať najväčší vplyv na náš výber: posúdiť veľkosť nášho pozemku. Plavecké bazény – najmä vstavané bazény – zaberajú veľa miesta, takže ak máte menší pozemok vonku alebo plánujete swim spa umiestniť v interiéri,  môže byť pre vás určite lepšou voľbou. Stavba vstavaných bazénov trvá omnoho dlhšie, musíte vykopať základ a vybetónovať steny, čo môže trvať až dva týždne. – Klasické bazény môžeme používať iba v teplejších mesiacoch a v zime musíme bazén zazimovať, vypustiť vodu. Na rozdiel od klasických bazénov je swim spa odolnejší voči zmenám počasia a môže sa používať po celý rok. Jeho náklady na údržbu sú tiež nižšie, cca. polovica nákladov na vybudovanie bazénov 4-5 mesiacov. Swim spaje  k dispozícii aj v polo zapustenom prevedení, ktoré umožňuje zapustenie  swim spa do zeme bez betónového základu. Samozrejme sa dá použiť aj ako samostatný bazén bez zapustenia alebo dokonca premiestnenia. Náklady na klasický bazén môže ovplyvniť zastrešenie bazéna, ktoré sa odporúča používať nielen na ľahšie čistenie bazéna, ale aj z bezpečnostných dôvodov, aby sa zabránilo náhodnému pádu detí či domácich miláčikov do vody. Pre vstavaný bazén to znamená značné dodatočné náklady, zatiaľ čo pre swim spa je zahrnutá v základnej cene. – Zatiaľ čo zabudovaný bazén prináša do záhrady pocit luxusu, swim spa je z dlhodobého hľadiska praktickejšie.

Špecifikácia: 

Rozmer              6000x2350x1470

 
Vírivka počet miest na ležanie /sedenie1 / 5 
Hmotnosť netto1200 kg
Objem vody6 890 l
Rámová konštrucjia swim spanerezová oceľ
OpláštenieHorizontSide™ vodorovné kladenie,kefovaný kompozit šedej farby v štruktúre dreva, horizontálne kladený, odolný poveternostným podmienkam,  kompozitný materiál v 3 farbách(čierna,, hnedá, tmavošedá) 
Antimikrobiálny akrylát vystužený laminátom 
IzoláciaPolyfoam (2 cm)
Výpustný ventil
El. pripojenie vírivka1 × 32A 230V/50 Hz
El. pripojenie bazén1 × 48A 230V/50Hz

Riadiaca jednotka

Gecko (IN.YE-3 + IN.YE-8)

Ovládací panel GECKO

2 × SmartTouch

Hydromasážne trysky

40 

Laminárna vodopádová trysky

3 × 3

Vodopád

Ohrev

3 kW

Hydromasážny motor vírivka

2 ks 3 HP jednostupňový
1 ks cirkulačný motor

Hydromasážny motor bazén

3 ks dvojstupňový (Gecko)
1 ks cirkulačný  motor

Ovládací panel GECKO bazén2 ks Smart Touch
Filtrácia2 + 1 ks Superfine antimikrobiálna kartušová vložka
Dezinfekcia vody vírvka /  bazén1/1 ks UV-C lampa
Osvetlenie RGB vírivka / bazén16 / 18 LED
Podhlavníky
AudiosystémAquasoul™ Pro 4.1
SmartPhone app – wifi in.Touch 2
Thermokryt1
Plavecká pomôcka1
Príprava na tepelné čerpadlo1


 

 
  
  
 

Farba akrylátu:


Farba opláštenia: