Mercury

Vírivka Mercury patrí medzi TOP modely rodiny víriviek rady  Myline. Veľká, veľmi dobre vybavená s 82-mi výkonnými plne nastaviteľnými nerezovými tryskami poskytujúcimi prvotriednu hydromasáž na všetky miesta ( jedno lehátko, jedno  „kapitánske“ sedadlo a  ďalšie štyri sedadlá. K dispozícii je  exkluzívne osvetlenie s chromoterapiou, audio systém MyMusic 4.0 takže ak hľadáte vírivku v kompaktnej veľkosti, Mercury sa dokonale hodí.  Táto veľká rodinná vírivka má jednoducho všetko.K modelu je možné si dokúpiť aj aplikáciu Smartphone a ovládať vírivku na diaľku a doplnkovú škandinávsku izoláciu, ktorá zaručí vynikajúcu tepelnú izoláciu aj v mrazoivých dňoch.


Všeobecné funkcie: myJETS ™ Masážne trysky krku a ramien:
Špeciálne trysky krku a ramien smerujúce smerom dole pre maximálnu antistresovú masáž. Sedadlá mySEAT ™ ergonomicky navrhnuté pre mužov aj ženy. Osobitné usporiadanie trysiek zabezpečuje intenzívnu masáž krku a pliec. Miesto na sedenie sleduje formu tela a tak môžete pohodlne relaxovať. Vyhovujúc rôznym nárokom sme navrhli také usporiadanie trysiek, aby poskytovalo optimálny zážitok z masáže. Masážne trysky sme navrhli tak, aby v každej situácii poskytovali optimálny hydromasážny zážitok. Jednotlivé typy trysiek sme starostlivo vyberali k rôznym vírivkám, v záujme individuálnej hydromasáže odlišnej na každom sedadle.
Jedinečné riešenie miest  mySEAT ™  zaručuje výnimočný komfort pre rôzne veľkosti tela. Ležadlom mySEAT™ naši projektanti odstránili nepohodlie vyplývajúce z výšky tela. Ergonomický tvar  opierky ponúka každému komfortné miesto na ležanie. Step seat – Mercury má šikovné tretie miesto, ktoré slúži zároveň aj ako pohodlný prístupový schodík 

 

Špecifikácia: 

Rozmer: 2130 x 2130 x 910 mm

Šálka vírivky: PU zosilnený antimikrobiálny akrylát (6,3 mm)
vo farbách podľa vzorkovníka

Celkový počet miest: 5 osôb

Počet lehátok: 1

Počet sedátok: 3 

Objem vody: 1 300 l

Váha vírivky netto~350 kg

El. pripojenie 3×16 A / 400 V alebo
1 × 32A (230V/50Hz) optimum1 × 16A (230V/50Hz) minimum

Celkový počet hydromasážnych trysiek: 82

Hydromasážne čerpadlo: 1 × 2 HP 2 rýchlostné (230V/50Hz)

                                               1 × 3 HP jednorýchlostné

Diverter: 1

Ozonátor: 1

Filter: 1 superfine kartušový filter

Osvetlenie s chromoterapiou: 12 ks LED

Vykurovanie: 3kW/230V/50Hz 

Regulátor vzduchu:  5

Vodopád: 1

Ovládač: EASY 4/ GECKO

Odpad¾”

Opláštenie: UV odolný horizontálny kompozitný obklad v štruktúre dreva

Farba opláštenia!  len šedá

Termokryt so zámkou a detskou poistkou

Podhlavníky: 5